Where are the English players?

Create any themes and just free to talk with everybody
Zellogi

Where are the English players?

Сообщение Zellogi » 18 дек 2015, 07:02

I'm not sure if I'm in the right spot, I've been playing the FGH game, in it's semi-translated state, and I rather enjoy it. So I came to the community page to be a part of it and it's nothing but Russian speaking players. I don't think I'm the only one playing this that doesn't understand Russian without the aid of a translating device of some sort, and there's literally no development for the English speaking community, so I was just wondering if this is actually the forum for the English community or if they're all somewhere else.

Just so you don't have to translate what I'm saying, I'll translate it to Russian using Google Translate...

Я не уверен, если я нахожусь в нужном месте, я играл в игру FGH, в его полу-переводятся государство, и я скорее нравится. Так я пришел к странице сообщества, чтобы быть частью этого, и это не что иное, как российских русскоязычных игроков. Я не думаю, что я только один играет это, что не понимает по-русски без помощи переводческой устройства какой-то, и нет буквально никакого развития для англоязычной сообщества, так что я был просто интересно, если это на самом деле Форум для английского общества или, если они все куда-то еще.

Точно так же вы не должны перевести то, что я говорю, я перевести его на русский язык с помощью Google Translate ...

Вернуться в «Off-Topic»